Apie musPatirtis

UAB DELTRA istorija prasidėjo 2005-aisiais. Pagrindine veiklos kryptimi pasirinktas naujų ir naudotų automobilių pervežimas tarptautiniais bei vietiniais maršrutais – paslauga, kuri reikalinga tiek verslui, tiek vairuotojams. Šiandien, skaičiuodami antrąjį sėkmingos veiklos dešimtmetį nemažiname apsukų: savo veiklą sėkmingai plėtojame visoje Europos teritorijoje, logistikos srityje esame patikimas ir puikiai klientų visame pasaulyje vertinamas partneris.


Kokybė

Darbo kokybė ne tik yra vienas iš UAB DELTRA prioritetų, tai – mūsų veiklos principas, lydintis kompaniją nuo veiklos pradžios, kiekviename žingsnyje. Sukaupta patirtis ir nuolat atnaujinamos specialistų žinios, didelė techninė bazė ir nuolatinis jos modernizavimas leidžia mums užtikrinti transporto ir logistikos paslaugų kokybę visais atvejais. Kokybę suprantame kaip paslaugos visumą, todėl mūsų darbuotojai ne tik padės pasirinkti optimalius sprendimus, bet ir visada patars bei suteiks konsultacijas. Mūsų klientai puikiai išmano savo sritį, o mes esame logistikos ekspertai, todėl sprendimus priimame kartu.

Patikimumas

UAB DELTRA sėkmingai auga ir plečiasi. Autoparką pastaraisiais metais papildė naujos transporto priemonės, diegiami modernūs logistikos sprendimai, kurie padeda išvengti nesklandumų ir užtikrinti tikslumą.

Siekdama užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas UAB DELTRA savo veikloje įdiegė kokybės vadybos ir aplinkosaugos vadybos standartus LST EN ISO 9001:2015, LST EN ISO 14001:2015. Mūsų naudojama kokybės vadybos sistema leidžia optimizuoti visus veiklos procesus, todėl savo klientams galime pasiūlyti pridėtinę vertę ir aukščiausią kokybę. Esame atsakingi ir suvokiame rizikas savo veiklos srityje, todėl nuolat stengiamės gerinti aplinkosaugos srityje pasiektus rezultatus modernizuodami autoparką ir naudojamą įrangą.


Politika, ISO sertifikatai