Jūrų transporto paslaugos

UAB DELTRA esant galimybei siūlo rinktis jūrų transporto paslaugas – krovinių gabenimas jūra leidžia sumažinti transportavimo kaštus ir užtikrinti krovinio saugumą. Mūsų specialistai šį gabenimo būdą, esant galimybei, rekomenduoja kaip ekonomiškiausią ir patikimą pasirinkimą.


Krovinių gabenimas jūra

DELTRA LOGISTICS savo klientams siūlo visą pervežimo paslaugų spektrą, todėl tereikia nurodyti krovinio pakrovimo ir atvykimo paskirties vietas. Maršrutą optimaliai suplanuos ir sklandų krovinio gabenimą užtikrins mūsų specialistai, kurie savo veikloje vadovaujasi ilgamete praktika, žiniomis bei naujausiomis technologijomis.

DELTRA LOGISTICS specialistai, atsižvelgdami į krovinio tipą, parinks tinkamiausias konteinerines platformas krovinio gabenimui ir suplanuos jų pervežimą iki tikslinio uosto. Taip pat yra galimybė transportavimo konteinerį naudoti tik pervežimui kelių transportu, klientui pageidaujant pasirūpinsime jo nukėlimu.

Kroviniams keliaujant ilgus atstumus ir kertant Europos Sąjungos erdvę DELTRA LOGISTICS specialistai pasirūpins sklandžiu muitinės procedūrų tvarkymu, todėl tikslinę atvykimo vietą krovinys pasieks greičiau ir pigiau. Patyrę mūsų specialistai atstovauja klientus muitinėse, padeda gauti reikalingus dokumentus: pažymas, leidimus, sertifikatus ir kt.

DELTRA LOGISTICS savo klientams siūlo multimodalinius pervežimus, kurie leidžia užtikrinti trumpiausią pristatymo laiką ir konkurencingą kainą. Pasirinkus šią paslaugą kompetentingi mūsų specialistai pasirūpins visais krovinio gabenimo etapais ir užtikrins aukščiausią paslaugos kokybę.