Karjera

UAB DELTRA – tai komanda, kurioje vertinamos žinios, patirtis ir profesionalumas. Tiek dirbdami kartu, tiek individualiai visada siekiame bendro tikslo, todėl vertiname tarpusavio bendradarbiavimą ir kolegų įgūdžius. Tik dirbdami drauge galime pasiekti geriausių rezultatų, todėl mūsų komandą vienija savo srities profesionalai.


Galimybės

DELTRA LOGISTICS veikla jau skaičiuoja antrąjį dešimtmetį, todėl kompanijoje itin vertinama sukaupta patirtis, žinios ir įgūdžiai. Dirbdami pas mus atrasite galimybes tobulėti, susipažinti su naujausiomis logistikos srities technologijomis bei įranga.

Siekiame, kad mūsų komandoje kiekvienas darbuotojas galėtų jaustis komandos dalimi – tai itin svarbu tuomet, kai kyla nenumatytų situacijų ar nesklandumų. Tik veikdama kartu komanda gali tai įveikti optimaliai greitai ir mažiausiomis sąlygomis, o šią savybę itin vertina mūsų klientai.

Dirbdami DELTA LOGISTICS turite galimybę tapti mūsų komandos dalimi. Jau nuo pirmųjų darbo dienų gausite visų kolegų palaikymą ir pagalbą, galėsite mokytis ir tobulėti savo srityje, laikui bėgant prisiimti naujas atsakomybes ir iššūkius.


Kandidatai

UAB DELTRA nuolat plečia savo veiklą, todėl prie komandos kviečia prisijungti vairuotojus, ekspeditorius, logistikos ir administracijos specialistus. Vertiname žinias ir patirtį, tad jei manote, kad esate savo srities profesionalas, būtinai susisiekite ir pasiūlykite savo kandidatūrą. Siekiame būti geriausiais rinkoje ir ieškome geriausių specialistų savo komandai. Prisijunkite, juk kartu siekti užsibrėžtų tikslų lengviau!