Kelių transporto paslaugos

UAB DELTRA kelių transporto paslaugos apima įvairių sukomplektuotų ir dalinių krovinių gabenimą. Valdome nuolat atnaujinamą ir papildomą autoparką, kurį sudaro įvairus priekabų, puspriekabių ir gabaritiniams kroviniams vežti skirtų puspriekabių asortimentas. Tai leidžia mūsų specialistams visada lengvai ir greitai rasti klientui optimalų sprendimą bei pasiūlyti itin konkurencingą kainą ir aukščiausią pasaugų kokybę.


Gabaritinių krovinių pervežimas

DELTRA LOGISTICS komandą sudaro profesionalai jau ne vienerius metus dirbantys gabaritinių krovinių gabenimo srityje visoje Europos teritorijoje. Nuolat investuojame į darbuotojų žinias ir naujausias technologijas, todėl esame pasiruošę ne tik suplanuoti sklandų krovinio pervežimą, bet ir esant reikalui operatyviai reaguoti į susidariusias situacijas. Tai mūsų klientams užtikrina patikimumą ir galimybę rinktis poreikius atitinkančias gabenimo paslaugas.

DELTRA LOGISTICS savo klientams siūlo lanksčią paslaugų tiekimo sistemą, todėl krovinius gabename tiek reguliariais, tiek pavieniais maršrutais. Jei reikalingas gabaritinių krovinių pervežimas, mūsų specialistai visada patars, kaip geriausia organizuoti pervežimą, suteiks konsultaciją ir padės išspręsti visus su pervežimu susijusius klausimus.