Logistika - ekspedijavimasLogistika - ekspedijavimas

DELTRA LOGISTICS yra ilgametę patirtį turinti profesionalų komanda, kuri gali pasiūlyti aukščiausios kokybės logistikos ir ekspedijavimo paslaugas. Savo veikloje taikome šiuolaikiškas tarptautinių krovinių gabenimo technologijas, todėl užtikriname klientams optimalius sprendimus. Platus partnerių tinklas ir kontaktai visame pasaulyje leidžia pasiūlyti kompleksines paslaugas, kurios apima krovinių gabenimą tiek sausumos, tiek vandens keliais, dalinių ir pilnų krovinių komplektavimą bei papildomas paslaugas.

Pasirinkdami DELTRA LOGISTICS savo partneriu transporto srityje priimsite teisingą sprendimą ir gausite visas reikalingas paslaugas iš vienų rankų. Mūsų darbuotojai profesionaliai patars visais krovinių gabenimo klausimais, padės rengiant ir pildant dokumentus. Optimaliai suplanuosime maršrutą ir parinksime transportą bei kitus sprendimus taip, kad Jūsų krovinys pasiektų tikslinę vietą saugiai, greitai ir mažesniais transportavimo kaštais.

Modernūs sandėliai, inovatyvios technologijos ir didelis transporto parkas leidžia DELTRA LOGISTICS siūlyti aukštos kokybės konkurencingas logistikos paslaugas, kurias renkasi klientai iš viso pasaulio, kasdien patikintys mūsų komandai svarbiausius krovinius. Saugumas, optimalūs sprendimai ir greitis yra mūsų veiklos prioritetas, suteikiantis galimybę klientams rinktis tai, kas geriausias rinkoje.