TransportasTransportas

DELTRA LOGISTICS transporto parkas yra nuolat plečiamas ir papildomas naujomis transporto priemonėmis. Platus vilkikų, priekabų, puspriekabių ir autovežių asortimentas leidžia mūsų specialistams kiekvienu atveju parinkti optimaliausią sprendimą ir užtikrinti krovinio maksimaliai trumpą krovinio gabenimo laiką bei konkurencingą paslaugos kainą.

Transporto parką sudaro patikimos transporto priemonės, atitinkančios šiuolaikinius aplinkos apsaugos standartus. Darbui naudodami naujausią įrangą ir moderniausias technologijas galime užtikrinti savo klientams geriausią paslaugų kokybę ir patikimumą, todėl nuolat investuojame į transporto autoparko gerinimą.

DELTRA LOGISTICS savo klientams siūlo įvairių sukomplektuotų ir dalinių gabaritinių krovinių pervežimą. Automobilių pervežimui naudojame modernius autovežius, kurie užtikrina greitą ir saugų pakrovimą, krovinio saugumą gabenimo metu. Esant galimybei, mūsų logistai siūlo rinktis ne tik pervežimą kelių transportu, bet ir krovinių gabenimą jūra. Suprantame, kad mūsų klientams yra svarbus ir laikas, ir pervežimo paslaugos kaina, tad visada randame optimalų variantą, o mūsų transporto parkas padeda tai užtikrinti. Patikimi sprendimai leido DELTRA LOGISTICS tapti patikimu partneriu Europos Sąjungos teritorijoje ir už jos ribų.